Сьогодні зранку знову виходив на річку. Результат ноль, жодного тичка. Але я навіть і радий що нічого не зловив, саме нерест починається. Заважав ловити сильний вітер, складно контролювати проводку. Спробував нову резину від Релакс - віброхвости Термінатор. Це копія маннсовського Предатора, резина дуже м"яка. Грає супер, але матеріал дуже ніжний, щука рватиме таку резину в лапшу. По ціні дешевші від Маннса. Отаке. Добавлено через 6 минут Вважаю за потрібне відповісти, бо ваш пост вважаю особистою зневагою і випадом в мою адресу. Бути гуманістом і високим естетом - це ваше право, але мою родину і мене особисто будь-ласка не чіпайте! У чому варварство? Я зловив рибу у дозволений час, дозволеними снастями і дозволеного розміру, між іншим. Тоді виходить що рибу краще взагалі не ловити - бо вона однаково вже не дасть потомства. Щука вже зимою уся з ікрою, а ловлять і не кривляться. Ще й фільми про це знімають. Краще з браконьєрами боріться, з сіткарями та електриками.. Сорі за оффтоп. Більше не повториться.
нормальная была щучка! но я о другом) я сегодня поймал две рыбки нахлыстом,правда первую забагрил а вторая на фото. мешал ловить ветер и рябь на воде. и мне кажется ещё трошки рано ловить на мушки. отаке З.Ы.:браконьеров на речке как говна(((
Ходив на річку в суботу. Погода супер для активного відпочинку, але риба не ловилася. Жодного тичка. А от на живця мужики ловили - маленькі щучки грам по 300-500. Це напевно та дрібна щука, яка ще не нереститься. А я на що тільки не пробував, ноль. Замінив шнур на моно 0.18 без поводка - також не допомогло. Окуня не бачив, а верховодка вже гуляє (Ваня, успіхів з нахлистом!). Обкатав на воді воблерки, які придбав зимою, дещо дуже сподобалося))
Вийшов десь в три години покідати трохі,був добрячий вітер тому відразу прямую на затишну крапку.рибаків не видно,але прийшовши на місце побачив п'ять чоловік.всі поплавочникі.половлювали плотвичку.Займаю місце,пробую ловити,ставлю харьківського турботвістера з вкороченим тілом на джизі грам 4-5,через пару закідів чую явний "тук"-пісічка і мімо.ще пару закідів-знову клювання,чекаю секунду,знову хтось смикнув легесенько,підсік і є риба.Не часто вдається доловити після клювання,тому радий шо слон.Більш клювань не бачив.обкідав одну ямку але без результату.заважав вітер і щось схоже на град,встиг обірвати і турботвістера-лопнув гачок на зачепі. Щука вся обдерта і покусана напевно -вже віднерестилась.
проснулся сёдня рано,не мог заснуть и поехал на рыбалочку) начал с апендицита,час там побросал-галяк! потом перешёл на речку в хрипаличи и за пятнадцать минут поклёвка зделал себе метку на спине в 35 см,то её померял на пачку сигарет больше.решил забрать домой.сварю уху на днюхе:1052: ещё пол часика половил и пошёл домой.дождь цубака мне всю рыбалку наломал но оскому сбил отаке
Сьогодні був на річці, голяк повний. Кажуть на Благовіщення птиця гнізда не в`є, можу додати що і риба не клює))) Пройшов від Білих берегів до моста на Заріччя, зустрів ще одного спінінгіста і кількох чуваків з живцями, в усіх голяк. Рівень води низький. А погода - супер як для рибалки. Проте бувають винятки з правил, як ото сьогодні. Ловив на силікон і на воблери, був настроєний на щуку.
AleXXX, а я вон только с речкипоехали после обеда с Колей luga. начали с апендицита,там убили пару часиков и под конец рыбалки я вынял маленькую щупакабру потом решили пойти на речку.там какая-то заветная ямка Колина. короче опять мне фартануло за Колю ничё не пишу,он остался долавливать.говорит что надо от нуля уйти,а меня родители забрали отакенихвоста ему,не чешуи!!! Колька сказал что на рыбалку со мной больше не пойдёт,но думаю пошутил фотки у Коли.
был только что на плотине,хотел поймать язя или головля а поймал большую верховодку.фотки блин не получились.и вода очень упала