Да, в наше время удивляться нечему. То крокодил плавал, ловили его, выслеживали, я так и не знаю, словили или нет. Теперь пиранья поймана и не факт что она одна там в Днепре плавает. Глядишь скрестятся с другим видом рыб, например с карасем и будет вообще прикольно.
Кажись в прошлом году, по УТ показали, что где то Днепропетровской области толи изловили это чудовище, толи оно покусало, не скажу, в речке или в ставке, там ещё мужика показывали-очевидца. Вообще то это плохой признак, если приживётся - будет нам вторая Амазонка! Добавлено через 2 минуты А если с сомом!!:намана: Тогда будет уже не до приколов!
А потом и у нас на Южном вдх. появились медузы.Было их так много что в тихую погоду в некоторых местах вода казалась белой.Одно радовало что не крупные а где то с 5 копеек.
Пардон за плохо-мобильное фото, друзья изловили в Псле три штуки с икрой, какойто карасе-окунь, сравнивал фотку с пираньей, нижняя челюсть маловата
Sher, це не гібрид, а "сонячний окунь"! Довідка: http://uk.wikipedia.org/wiki/Сонячний_окунь Сонячний окунь (лат. Lepomis gibbosus) — риба ряду окунеподібних. Розмір може досягати 40 см, вага до 0,6 кг, в Україні розмір не перевищує 20 см. Тіло високе, досить яскраво забарвлене. Спина зеленувато-оливкова, по боках помаранчеві плями та темні смуги, черево жовте. Тіло та голова вкрита великою кількістю зелених та червоних плям, губи блакитні, плавці жовті. Самець має «вушка» — чорні з червоною каймою, у самиці вони червонувато-жовті. Розповсюджений у водоймах Північної Америки (від Дакоти до Мексиканського заливу). Акліматизувався в Європі та Азії, на Україні ареал охоплює пониззя річок, що впадають у Чорне море. У Америці зазвичай зустрічається у невеликих ставках та озерах, на Україні — у річках, на невеликій глибині, у заростях водної рослинності. Влітку тримається у поверхневих шарах води. Малорухлива риба. Живиться молоддю риб, ікрою, різноманітними безхребетними. Статевої зрілості досягають у 2 роки. Нерест з кінця травня до кінця липня. Самець риє на дні ямку в яку самиця відкладає ікру, плодючість — біля 1000 ікринок. Після цього самець охороняє ікру та личинок, що з'являються. Личинки виходять через 2 доби, через 5 діб мальки починають плавати . Промислового значення не має, вважається шкідливою рибою, оскільки знищує молодь цінних промислових риб. Також є популярним об'єктом для розведення у акваріумах.
Обратил внимание на морскую иглу. Это она в море стала исчезать потому, что перебралась на север в пресную воду. Я таких рыбов-игл встречал в обводном канале КВХ в больших количествах. На Днепре, зимой, одна заплыла в лунку и пожаловалась, что там (внизу) темно, холодно, и полно голодных хищников.
rotsaK, В Кривом Роге на р.Саксагань ее до чертиков. Когда то жменями наловили с переляку, потом назад позакидали в воду.
Ну Вы блин даете... Пиранья... Эта рыба (солнечный окунь), довольно распространена на юге украины (придунайский регион). Вкусовые качества, если пожарить, очень даже ничего...