Про який документ в нашому випадку говоримо? немає ж його... тому і кажу, що ця стаття ніяк сюди. П.С. практик, до речі, а без філософії в практиці туго ;) ??
Читал, читал, на все сил не хватило. Поясните еще пока мало понимающему, если я хочу только купить лодку. Нужно регистрировать? Где?
Ну и ладненько. Тогда КУпАП. Не имеете права ловить с такой лодки. Штраф + ущерб, если чего-то поймали.
Органи рыбоохорони, згідно: Стаття 10. Повноваження посадових осіб органів рибоохорони З А К О Н У К Р А Ї Н И Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсі. Постанова буде винесена по КУпАП, Стаття 85. Порушення правил використання об'єктів тваринного світу, зокрема Порушення правил рибальства - тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. В Протоколі буде зазначено порушення п. 3.15. Правил любительського і спортивного рибальства, де чітко зазначено: Забороняється лов водних живих ресурсів:... з незареєстрованих плавзасобів або таких, що не мають на корпусі чіткого реєстраційного номера (за винятком веслових човнів); Але це ще не все, штрафом не відбудетесь, як що в човні буде риба. Апріорі улов буде незаконним, тому будуть нараховані збитки згідно затвердженої Методики. Це все про водойми загального користування. В ПЗФ свої тонкощі.
Навіть у найгіршому варіанті прийнятна ціна ) Якщо завтра не буде лінь, гляну практику... П.С. Навіть якщо зареєстрували човен - не забувайте проходити техогляд щороку ;)
Порився в реєстрі і не знайшов жодного рішення суду стосовно притягнення до адмін відповідальності за незареєстрований човен. Є ось такі приклади http://reyestr.court.gov.ua/Review/57589808 , але тут ст. 91КУпАП. Стандартні справи, коли бракош ловили, але там без різниці чи зареєстрований http://reyestr.court.gov.ua/Review/59548080 . Взагалі ідеально підходить до порушення ст. 116, але по ній - 0 практики. Плюс проблема з особами, які мають право накладати такі стягнення. По ст. 85 тисячі рішень по бракам, і знайти там (якщо воно взагалі є) рішення по лову з незареєстрованого човна - важко ) П.С. Можливо я просто не знайшов, то тикніть, де такі справи і яка мотивація по ст 116 і 85 (в порядку пп. 5 п. 3.15. Правил) П.П.С. Ми розуміємо, що право не завжди є справедливим, і тому, право можна змінювати, набагато простіше, ніж відчуття справедливості. На моє переконання, вимоги щодо реєстрації і наявності посвідчення на керування гумовим човном в закритих (несудноплавних) ділянках водойм в сучасних умовах є абсурдом. І тому завжди буду шукати прогалини, щоб унеможливити застосування несправедливого права. Така натура ;)
"Скажите мне как художник - художнику: Киса, вы умеете рисовать?" Как юрист - юристу: Dura lex, sed lex. В наших реалиях: каким бы ни был при....ным закон, это - Закон. Со всеми вытекающими. Напомню, что у нас нет прецедентного правосудия. Спецов по выше изложенным процессам нет. Пока. Но лично я не возьмусь представлять интересы клиента в подобном процессе, ежели таки эти ушлепки все правильно составят. Искать дырки в правовой базе - почтенное занятие; для меня - это развлечение своего рода. И не только на воде. Дезавуировать, как правило, в 99,9% составленный Протокол и, соответственно, Постанову - раз плюнуть. НО...Dura lex, sed lex. Это наш путь? Если ДА, то куда? Вот, к стати, 91-ю разорвать по любителю - раз плюнуть. Даже пол-раза.