Рашисты - угроза всем детям и всему миру. Rashists are a threat to all children and the whole world. Нехай вони усі здознуть!!! Слава Україні! Героям Слава!
Герой роспропаганди: ЗСУ взяли в полон 19-річного солдата РФ, який захопив Bradley (відео) https://u-news.com.ua/153607-geroi-...o-soldata-rf-iakyi-zahopyv-bradley-video.html
В россии начали сносить кладбища "Вагнера": выбросили кресты и венки, могилы сравняли с землей (видео) https://telegraf.com.ua/novosti-ros...resty-i-venki-mogily-sravnyali-s-zemley-video От сволочи, хоть бы родственникам этих уе...ков, по пачке мороженого выдали
ист: https://gazeta.ua/articles/np/_rosi...j-sposib-zahistu-tu95-vid-atak-droniv/1156458 Російські "інновації": окупанти вигадали дивний спосіб "захисту" Ту-95 від атак дронів - типа: "Аналогов нет" На військовому аеродромі "Енгельс" у Саратовській області окупанти вигадали новий спосіб "захисту" бомбардувальники Ту-95 від атак дронів. Літаки обкладають покришками для автівок. Про це інформує OSINT-проект Tatarigami_UA в Twitter. "Росіяни в черговий раз продемонстрували безпрецедентні інновації. Ви дивитеся на супутниковий знімок стратегічного бомбардувальника Ту-95, покритого автомобільними покришками", – йдеться у повідомленні. Росіяни переконані, що автомобільні шини можуть захистити Ту-95 від ударів безпілотників. "Здається, це не поодинокий випадок. На цих супутникових знімках здається, що росіяни все ще встановлюють шини на бомбардувальник – свіжу, бюджетну версію ERA (explosive reactive armour, вибуховий динамічний захист, – Gazeta.ua), яка замінює російські військово-повітряні сили?" – ідеться в дописі. Як відомо, літаки стратегічної авіації Ту-95 атакують українські міста крилатими ракетами Х-101. У ніч на 30 серпня стало відомо про вибухи у Пскові РФ на аеродромі військових літаків "Хрести", Там були літаки Іл-76. Атаку по аеродрому здійснили з території Росії, у результаті удару два літаки були знищені і ще два серйозно пошкоджені, сказав начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.
"Артилерія била по своїх": солдати РФ поділилися враженнями від війни в Україні ... Також оприлюднили фрагмент перемовин з представником командування. Російський офіцер наказував штурмувати підрозділу, в якому живими залишилось 12 осіб з 50, а командир був пораненим. При цьому погрожував "обнулити", якщо не виконають наказу. ... Ист:https://focus.ua/uk/voennye-novosti...ilisya-vrazhennyami-vid-viyni-v-ukrajini-foto Кабінка «героя». У РФ портрети ліквідованих в Україні військових розмістили у громадському туалеті Ист:https://u-news.com.ua/144093-kabink...kovykh-rozmistyly-u-gromadskomu-tualeti-.html Скоро фотки этих "героев" - фашистов будут на туалетной бумаге "Увековечь своего "героя" ЗСУ за допомогою HIMARS знищили два ворожих міномети «Нона-С»
Дорогі форумчани, форум створений для творчих цілей, допомоги та на благо всім рибалкам. Адміни та модерація не підтримують розпалювання будь-якої агресії і виступають і хочуть якнайшвидшого миру та процвітання всім Українцям. Але ми змушені закрити цей оффтопік до того, як ми впровадимо цензуру лайливих слів, що проти політики сайту так як здезь присуджують неповнолітні користувачі. Сподіваємося на Ваше розуміння. Будь ласка звертайтесь до Адміна в директ якщо буде якісь питання. Дякую